Atribuită Cumpărare directă

Catalog pentru clasa pregatitoare cu coperta 3 bucș Catalog pentru clasele I-IV 13 bucș Catalog pentru clasele V-VIII 10 buc

Număr anunț
DA26024753
Autoritate contractantă
Scoala "Constantin Brâncusi (CUI 17950129)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,50 RON
Valoare atribuită
409,50 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,50 RON

din 409,50 RON estimat