Atribuită
Cumpărare directă
ARC SPATE STG/DR VW TOUAREG 2008 - 2buc; FILTRU AER HABITACLU cu carbon SKODA OCTAVIA 4X4 2016 - 5 buc; FILTRU ULEI SKODA OCTAVIA TOUR 2008 - 5buc; FILTRU ULEI DACIA LOGAN 1.6 Mpi - 5 buc; FILTRU AER MOTOR DACIA LOGAN 1.6 Mpi - 5 buc; BEC H4 12V - 30 buc; BEC H7 12V - 30 buc; BEC SEMNAL GALBEN 12V - 30 buc; BEC SEMANL GALBEN 24V - 30 buc; PLACUTE FRANA FATA SKODA OCTAVIA TOUR 2008 - 2 stturi; LACUTE FRANA FATA SKODA OCTAVIA 4X4 2016 - 2 seturi; PLACUTE FRANA FATA SKODA RAPID 1.6 2018 - 2 seturi.
- Număr anunț
- DA26025226
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.341,02 RON
- Valoare atribuită
- 3.341,02 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.