Atribuită Cumpărare directă

COD 12337 - CON SEMNALIZARE - 12 BUC X 54.6218 lei/buc. COD A27 - DRUM IN LUCRU - 4 BUC X 58.8235 lei/buc. COD BA500 - BANDA SEMNALIZARE - 10 BUC X 25.2101 lei/buc. TRANSPORT GRATUIT

Număr anunț
DA26007938
Autoritate contractantă
INFRASTRUCTURA S5 (CUI 42049115)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
34928460-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.142,85 RON
Valoare atribuită
1.142,85 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142,85 RON

din 1.142,85 RON estimat