Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 15 15s-eq0002nq cu procesor AMD Ryzen™ 3 3200U pana la 3.50 GHz, 15.6", Full HD, 4GB, 256G, Line Interactive, Regulator automat de tensiune, Repornire automata [UPLI-LI080KE-CG01B]

Număr anunț
DA26024706
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Prahova (CUI 2844634)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.042 RON
Valoare atribuită
2.042 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.042 RON

din 2.042 RON estimat