Atribuită Cumpărare directă

Verificare stingatoare P2 - 1 / P3 - 14/ P6 - 52/ P9 - 20/ P25 - 5/ P 50 - 1/ SM 50 - 1/ G2 - 16/ G 5 - 1.

Număr anunț
DA25980934
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01769 Bacau (CUI 4670364)
Furnizor / câștigător
RADIL SERV SRL (CUI 15184270)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.499 RON
Valoare atribuită
1.499 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.499 RON

din 1.499 RON estimat