Atribuită Cumpărare directă

Primaria Comunei Livezile, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze lucrari de amenajare parc in centru civic din localitatea Livezile. Alaturat va atasam documentatia tehnico-economica necesara in vederea formularii unei oferte ferme din partea dumneavoastra. Dupa rularea listelor de cantitati intr-un soft specializat de ofertare tehnica, va rugam sa aplicati reducere la valoarea unitara aferenta produsului de catalog in conformitate cu contravaloarea devizului oferta intocmit in baza documentatiei tehnice impuse de catre autoritatea contractanta. In eventualitatea in care oferta dvs. va fi acceptata, ofertantul are obligatia de a transmite propunerea financiara in original sau prin e-mail purtator de semnatura electronica in termen de maxim 24 ore. Va multumim.

Număr anunț
DA25965000
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA LIVEZILE) (CUI 20568677)
Furnizor / câștigător
COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 16254102)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428.729,83 RON
Valoare atribuită
428.729,83 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428.729,83 RON

din 428.729,83 RON estimat