Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA - 2020 INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 - WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO Conform Proforemei nr.04258/13.07.2020

Număr anunț
DA25981780
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80310000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat