Atribuită Cumpărare directă

1 Tuburi Eppendorf Safe-Lock, 1.5 ml, DNAse, RNAse, PYROGEN FREE, Mol Biol grade 0030121589 100 buc 1 Eppendorf 131.42 131.42 Safe-Lock micro test tubes, 1.5 ml, Biopur, 100 pcs. individually sealed Termen de livrare :max.4 saptamani Beneficiar :Fac. de Biologie si Geologie-prof. Horia Banciu, Resp. achizitie :A.Vadan

Număr anunț
DA25955915
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,68 RON
Valoare atribuită
525,68 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525,68 RON

din 525,68 RON estimat