Atribuită
Cumpărare directă
Teste glicemie Contour Plus, 50 bucati, Bayer Genereaza rezultate precise, chiar si la concentratii scazute ale glucozei in sange - caz in care masuratorile fiabile sunt extrem de importante Nu este afectat de multe din substantele interferente uzuale Corectarea automata a hematocritului si algoritmul avansat ofera precizie pentru un interval larg al hematocritului - de la 0% la 70%." Cutie 2 78.75 Teste de urina cu 10 parametri, pentru diagnosticarea infectiei urinare, pentru compatible BAYER, H50, 100 stripuri/flacon Flacon 5 53.98 Ulei de imersie 15008 Optika pentru microscoape, 10 ml 10 ML 5 37.99
- Număr anunț
- DA25950818
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617,35 RON
- Valoare atribuită
- 617,35 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.