Atribuită
Cumpărare directă
1 OSB 3 18MM (2.5X1.25), buc 1 2 SET INELE PT.SINA 3M CU FINAL buc 1 3 SET INELE PT. SINA 2.5M buc 1 4 SET INELE PT.SINA 3M CU FINAL buc 1 5 SURUBELNITA PROFIL buc 1 6 REZ.TRAFALET 100MM DE RADIATOR VELUR 2BUC buc 1 SINA GAL. PLASTIC 2 CANALE 2.5 M buc 1 8 SINA GAL. PLASTIC 2 CANALE 3M buc 3 9 ADEZIV buc 1 10 DILUANT NITRO 209 0.9L buc 1 11 SUPERPALUX 4L buc 1 12 BRIDE ZINCATE 5MM buc 2
- Număr anunț
- DA25969018
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236,64 RON
- Valoare atribuită
- 236,64 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.