Atribuită Cumpărare directă

Test rapid (caseta) imunocromatografic pentru detectarea anticorpilor anti HIV 1/2 in ser sau plasma. Impacehtare: 25 teste / kit. Productie Canada. Produsele detin marcajul de conformitate CE si certificate de calitate pe lot.

Număr anunț
DA25955739
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.227 RON
Valoare atribuită
2.227 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.227 RON

din 2.227 RON estimat