Atribuită Cumpărare directă

Pachet furnituri de birou care contine:CLIPS PENTRU HARTIE 32MM, CUTIE 12 BUC; FOLIE PROTECTIE DOCUMENTE A4, 50 MICRONI;DOSAR PLASTIC-100 buc albastre;CREION CORECTOR MILAN;Hartie copiator A4, 80g/mp, 500coli/top, BRILLIANT/ ABSOLUT;MARKER WHITEBOARD (TABLA) DIFERITE CULORI;BURETE ;MAGNETIC WHITEBOARD;Coli flipchart, rezerva 50 coli/top;PIX GEL 0.5MM-50 buc culoere albastru;Guma adeziv Patafix, 80 piese reutilizabile;MAPA PLASTIC TIP PLIC CU CAPSA;AGRAFE 78MM;CAPSE 24/ 6;MARKER EVIDENTIATOR;Elastice birou;FOARFECA BIROU NOKI 19.5 CM;BANDA ADEZIVA (SCOTCH) LATIME 19MMX33M;CUTTER MARE SINA METALICA; PERFORATOR 30 COLI, KANGARO PERFO 30;Capsator metalic mare EVOffice 213, 24/6-26/6, 30 coli;Stick USB MAXELL 32GB;FOLIE LAMINAT A4, 80 MICRONI;FOLIE LAMINAT A3 80 MICRONI.

Număr anunț
DA25953832
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694,62 RON
Valoare atribuită
694,62 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

694,62 RON

din 694,62 RON estimat