Atribuită
Cumpărare directă
AIRY SENSITIVE 5L PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML PRONTO SPR.LEMN CLASSIC30 CLIN WINDOWS PROF 4,5L BREF POWER ACTIV LEM.2X50 BREF POWER ACTIV PINE2X50 BREF POWER AKTIV LAVANDA DOMESTOS WC GEL TOT.HYGI. GLADE AUT SPRAY REZ PEONY GLADE AUTOM.SP.REZ.BALI26 GLADE AUTOM.SP.REZ.REL.Z. GLADE AUTOM.SPRAY REZ.LAV FINO BURETE PROTECT.UNGHI FINO BURETE VASE 1 BUC OTI SPALATOR SPIRALAT INO FINO MANUSI REGULAR MAR.S RAID SPR MUSTE TANT 600ML ALUFIX SACI MENAJ 35L 30B IGIENOL SV.HID.60BUC IGIENOL SV.MAR 60BUC SMILE SERV.IGIEN.D-PANT.1 SMILE SERV.IGIEN.PATLAG.1 SMILE SERV.IGIEN.VITAMINE FARMEC LOT.DEZINF.MAINI 3 NEUTRINA GEL IGIEN.MAINI5 TPS REZ. MOP BUMBAC MAR.L TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU ICO MARKER NEGRU 1-1,5 LI
- Număr anunț
- DA25959775
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.042,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.042,19 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.