Atribuită
Cumpărare directă
Contract de service Standard - Optima XR200 Efectuarea unei revizii tehnice a echipamentului/an. Emiterea buletinului de verificare RX cu valabilitate de 12 luni. Intervenții service accidentale – la cerere, care se vor factura cu 330,00 Lei / oră + TVA + transport – 0,90 lei/km.
- Număr anunț
- DA25958820
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.