Atribuită
Cumpărare directă
PRIZA MOBILA 16A 050343LG CONS.=1BUC. PANZE T 101 AO/HCS 5BUC/SET 2608630031 BOSCH TR.=1SET. CHEIE md. 33 CMR 765033CM FERONERIA=2BUC. DILUANT D 5070 0.9L POLICOLOR=5BUC. TUB TERMOCONTRACTABIL 6.4-3.2 ROSU (12273064R) ULTRA=2BUC. BUTELIE GAZ STANDARD 190GR. CAM.CG190TS PROVIDIUS=2BUC. ROLA SMIRGHEL GR.40 X 5M AMA=1ROLA. EMAIL CASABELLA ALB 0.75L POLICOLOR=1BUC. BROASCA 2/2 ZAVOR 2BUC 13028ZI FERONERIA=2SET. PRENADEZ 500ML STICKY=1BUC. YALA CU CHEIE FIXA GTV (ZZ-KM-138-01) AGR=15BUC. ROLA SMIRGHEL GR.60 X 10M AMA=1ROLA. EMAIL CASABELLA RAL 3020 0.75L POLICOLOR=1BUC. BANDA ADEZIVA 50mm SMT=2BUC. BIDINEA PENTRU TAVAN 18*8 CM 11820 SCHULLER=1BUC. SET FREZE CU VIDIA PT LEMN 15-35MM 5BUC/SET LT22551 TOYA=1SET. ADEZIV TAC-PAC 9GR. 40091 RUPECO=1BUC. SET 5 PANZE FIERASTRAU PENDULAR PTR PAL LT22374 LUMY=1SET. BLOC MULTIPRIZA MOBIL 4X2P+T CABLU 5M NEGRU 695030 CONS.=1BUC. SINA PVC LAZ SB10.21.01.300 RODECO=2BUC. CALARET CU CARLIG PENTRU SINA 50BUC SB-ECO108418-50 RODECO=2SET. TUB TERMOCONTRACTIBIL 4.8-2.4MM NEGRU ZS048 CONS.=1BUC. ROLA SMIRGHEL GR.80 X 10M AMA=1ROLA. PERIE SARMA SPECIAL INDOITA SCURTA 41900 SCHULLER=1BUC. BANDA IZOLATOARE N10 19X20M NEAGRA 21006124 VERDE=3BUC. SURUB LEMN CAP INECAT 3.5x16 100B D7505 DGD=1SET. PENSULA KANA MANER ROSU 30MM 462830411 CIRET=3BUC. EMAIL CASABELLA RAL 1018 0.75L 0974 POLICOLOR=1BUC. STECHER CAUCIUC CP IP44 SPN3105 SPIN=1BUC. PENSULA KANA MANER ROSU 40MM 462840411 CIRET=1BUC. CRETA ROSIE PENTRU TRASAT 106MM 766401 KRONUS=1BUC. BIDINEA INTERM
- Număr anunț
- DA25948872
- Autoritate contractantă
- CSEI MARIA MONTESSORI (CUI 4515450)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 560,28 RON
- Valoare atribuită
- 560,28 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.