Atribuită
Cumpărare directă
COZ CREMA CIOC, CIOC CREMA CARAMEL, SOLE BAUT, ZUZU IAURT, SANA, SMANTANA, ALBALACT SMANTANA, OUA, BR FEL SM, DELACO BR FELII, BR TOP FEL SUNCA, ICRE, AMESTEC MEXICAN, SPANAC, FASOLE VERDE, FASOLE GALBENA, MAZARE VERDE, GUSA CU BOIA, SUNCULITA TARANEASCA, KAIZER AFUMAT, MUSCHI, ALDIS SUNCA, SUNCA PRAGA, CIOLAN AFUMAT, PARIZER, CARNATI, CRENVURSTI PORC, CARNATII CASEI, CARNATI SUBTIRI PT GRATAR, PULPA VITA, ARIPI PUI , CEAFA PORC, SPATA PORC, SCARICICA, CARNE VITA TOCATA, CARNE AMESTEC, CARNE PORC TOCATAPIEPT DE PUI, PULPE PUI, MERLUCIU, MACROU, PIERSICI, PEPENE VERDE, USTUROI, CARTOFI, VARZA ROSIE, LEUSTEAN, MARA, PATRUNJEL, CEAPA, MORCOVI, CIUPERCI, ARDEI BIANCA, DOVLACEI, VARZA ALBA, ZARZAVAT CIORBE, CIUPERCI TAIATE, PASTA TOMATE, SFECLA, ULEI, ZAHAR CORONITA, PENE MONTE BANATOGNOCCHI, DERONI OREZ, BORS LEGUME, PIPER NEGRU MACINAT, MALAI, PUFULETI CU SARE, BATONNUGAT,TECSA CACAO, ETI PUF, PISCOTURI, ROCO BISC CREMA, PRAJITURA CREMA, RULADA CACAO, JELEU PORTO, SALAM BISCUITI, NAPOLITANE CACAO, FURSECURI PIERSICI, CROISSANT CACAO, PRAJITURA CACAO , CORNULETE CU GEM, PRAJ CACAO CU GL, PRAJIT GRILAJ, HAPPY FURSEC NUCI, FURSEC PISCOT LAMAIE, HALVA , HALVITA ALUNE, NUCA COACAZE, CEAI GALBANELE, CEAI MUSETEL, CEAI FR PADURE, CEAI APS, CEAI GOJI, CEAI AFINE, SACOSE MAIEU)
- Număr anunț
- DA25968154
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.536,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.536,94 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.