Atribuită Cumpărare directă

lei fără TVA Plic C4 cu burduf de 4 cm bc. 2.000 1,14 lei fără TVA Plic C4 bc 5.000 0,148 lei fără TVA

Număr anunț
DA25949331
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.020 RON
Valoare atribuită
3.020 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.020 RON

din 3.020 RON estimat