Atribuită Cumpărare directă

Catetere IV / Flexule / Branula / Branule cu valva 20G- 1000 buc, din PTFE, cu RX,Sonde Foley 2 cai, siliconate standard CH 16- 70 buc, CH 18- 30 buc, CH 20- 20 buc, CH 22- 20 buc

Număr anunț
DA25960873
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.003 RON
Valoare atribuită
1.003 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.003 RON

din 1.003 RON estimat