Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi LG GTB523PZCZD, No Frost, 312 l, H 169 cm, Clasa A++, argintiu, conform referatului de necesitate nr. 12013/08.07.2020, al Cresei nr. 1

Număr anunț
DA25959155
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,55 RON
Valoare atribuită
1.596,55 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,55 RON

din 1.596,55 RON estimat