Atribuită Cumpărare directă

achiziție: kit NPQ (scorare online) 1buc 1,449.98 lei cu TVA Kit NEOFFI (scorare manuală) 1buc 693.93 lei cu TVA Kit ABCD-M (scorare manuală) 1buc 1,491.05 lei cu TVA Kit HiPIC 30 (administrare creion-hârtie și scorare online) 1buc 1,713.98 lei cu TVA TOTAL GENERAL = 5,348.94 lei cu TVA din care taxe= 694,38 lei conform ofertă emisă în data de 09.06.2020.

Număr anunț
DA25948814
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.654,56 RON
Valoare atribuită
4.654,56 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.654,56 RON

din 4.654,56 RON estimat