Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE MANOPERA: REVIZIE INTRETINERE 2.5H X 88.24 LEI ECOTAXA:1.35 LEI PIESE:CARTUS FILTRU ULEI 1BUC X 31.44 LEI; CARTUS FILTRANT AER 1BUC X 39.92 LEI; FILTRU HABITACLU 1BUC X 79.04 LEI; DACIA OIL PLUS PREMIUM 5W30 1L 5BUC X 33.72 LEI; GARNITURA D 16 1BUC X 0.99 LEI; LICHID RACIRE GLACEOL RX TYPE D 1L 1BUC X 33.06 LEI TOTAL SERVICII: 574.99 LEI

Număr anunț
DA25958930
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574,99 RON
Valoare atribuită
574,99 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574,99 RON

din 574,99 RON estimat