Atribuită Cumpărare directă

5947008204793 ANS RAMA WC MD 2 BUC 2.00*16.39 6425366000572 CAPAC WC RENAISSENCE ALB BUC 3.00*19.33 5948941004761 BANDA MASCARE 80C ANKER 50MM*45M BUC 18.00*11.68

Număr anunț
DA25973532
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,01 RON
Valoare atribuită
301,01 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,01 RON

din 301,01 RON estimat