Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ESTE COMANDA FERMA DISTRUGE CORONAVIRUS in 2 MIN. Șervețele dezinfectante, destinate dezinfecției extinse a suprafețelor și a echipamentelor medicale, inclusiv a celor sensibile la alcooli. Conform Aviz biocid 4459BIO/02/12.24 prezintă efect bactericid, levurocid, virucid complet (inclusiv Coronavirusuri ), sporicid (inclusiv Clostridium dificile) în doar 2 min . Recomandat și pentru dezinfecția rapidă a sondelor ecografice. Produs avizat de Ministerul Sanatatii: Aviz Nr. 4459BIO/02/12.24 Ambalaj: pachet x 100 servetele Producator: Dr. Schumacher - Germania

Număr anunț
DA25956163
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat