Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom A4 Xerox® WorkCentre® 3345. Garantie: 12 luni. Pretul include transportul la Beneficiar. Garantie 12 luni Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA25996100
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
HERALD SRL (CUI 7384634)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.652 RON
Valoare atribuită
2.652 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.652 RON

din 2.652 RON estimat