Atribuită
Cumpărare directă
Program de instruire "ACHIZIȚII PUBLICE - OUG nr. 23/2020. Modificări legislative și impactul acestora în derularea achizițiilor publice", acreditat ANC - "Expert achiziţii publice" cod COR 214946 Perioada de desfasurare 23 – 26 iulie 2020. Data limita de inscriere 13 iulie 2020. Participare deschisa. Taxa servicii conexe Hotel Escalade 1463 lei – cazare cameră sgl servicii complete 1 pers si taxa servicii conexe Hotel Escalade 1463 lei – cazare cameră sgl servicii complete 1 pers conform oferta si formular de inscriere.
- Număr anunț
- DA25975614
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- OK SERVICE CORPORATION SRL (CUI 1347190)
- Cod CPV
- 55100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.653 RON
- Valoare atribuită
- 2.653 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.