Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supraveghere si verificare tehnica in utilizare a instalatiilor/echipamentelor din domeniul ISCIR - operator RSVTI, pentru sediul Ministerului Economiei, Energiei si Mediului de Afaceri, imobil situat in Calea Victoriei nr. 152, sector 1, Bucuresti

Număr anunț
DA25959197
Autoritate contractantă
MINISTERUL ECONOMIEI (CUI 24931499)
Furnizor / câștigător
LPV SERVICE CONSULT SRL (CUI 24812099)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat