Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant suprafete cu alcool 20L Dr. Chemical- avizat Ministerul Sanatatii Produsul se foloseste nediluat. Dr. Chemical - Dezinfectant pentru suprafete expuse la atingere - formula profesionala, fara aldehide si fenoli, cu eficienta bactericida testata si avizata pentru igienizarea oricarui tip de suprafete si a oricarui obiect cu care se intra in contact, respectand instructiunile de utilizare. Noua gama de dezinfectanti "Dr. Chemical" este special creata pentru spitale si profesionistii implicati direct in lupta impotriva noului virus si a fost dezvoltata de catre Departamentul de Cercetare Chemical Company, pe baza retetelor imbunatatite recomandate de Organizatia Mondiala a Sanatatii pentru stoparea raspandirii Covid-19. Substantele active din compozitia acestor produse sunt aprobate de Comisia Europeana si au un efect puternic bactericid, actionand eficient impotriva E-coli, Pseudomonas aeruginosa, Stafilococ auriu si Enterecoccus hirae. Produsele "Dr. Chemical" au fost avizate ca dezinfectanti, in regim de urgenta, de catre Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico - Militara "Cantacuzino", pe baza standardului 13727+A2

Număr anunț
DA25954404
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TULCEA (CUI 11403289)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,10 RON
Valoare atribuită
703,10 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,10 RON

din 703,10 RON estimat