Atribuită
Cumpărare directă
Spatiu publicitar in paginile de interior ale ziarului Adevarul, - 2 aparitii (data de 22 si 23 iulie 2020) pentru anunt licitatie 23568/15.07.2020 (fisier atasat) [146 cuvinte/ aparitie x 2 = 292 cuvinte) [ 292.00 cuvinte x 0.35 = 102.20] Achizitia se realizeaza conform referat nr. 23603/15.07.2020 - Birou Contracte Persoana de contact: Alina STEFAN - 0737 - 747365 Dupa realizarea serviciilor de publicitate se va transmite in format electronic, pdf-ul si factura, cu cele 2 aparitii ale anuntului.
- Număr anunț
- DA25987232
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,20 RON
- Valoare atribuită
- 102,20 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.