Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator stationar 12V 220Ah, FCG 12-220AT, AGM VRLA nanoGEL Dimensiuni: 522 x 240 x 219 x 224 (mm) Baterii acide cu plumb, sigilate, reîncarcabile, cu valva regulatoare. Utilizeaza tehnologia AGM si sunt realizate cu placi Pb-Ca-Sn si electrolit NanoGEL de înalta puritate care permite obtinerea unui surplus de putere. Aceste baterii sunt ideale pentru aplicatii în domeniul UPS, sisteme de iluminat de siguranta, sisteme de backup, telecom. Termen de livrare 25.07.2020. Produsele vor fi insotite de : certificat de garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Produsul sa fie inscriptionat cu data de expirare(fabricare).
- Număr anunț
- DA25999954
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
- Cod CPV
- 31431000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.873,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.873,94 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.