Atribuită Cumpărare directă

Domestos 750ml. 15 bucati x 6,20 lei Cif 500 ml. 10 bucati x 5,60 lei Triumf aragaz 375 ml. 10 bucati x 8,90 lei Pronto parchet 750 ml. 10 bucati x 11,50 lei Pronto spray mobila 300 ml. 10 bucati x 11,00 lei Solutie geam Clin 500 ml. 15 bucati x 7,50 lei Ella lux maro emulsie mobila 200 ml. 8 bucati x 8,00 lei Bureti sarma moi 3/set 10 seturi x 2,80 lei Lavete universale 3 bucati/set 10 seturi x 2,50 lei Lavete umede 3 bucati/set Zorex 10 seturi x 2,60 lei Saci menajeri 60L 24 bucati/set cu urechi 20 seturi x 7,50 lei Manusi menaj Bee L 20 perechi x 3,80 lei Razatoare plastic 10 cm. 5 bucati x 5,80 lei Mop bumbac 250 gr. 10 bucati x 4,80 lei Mop bumbac 200 gr. 10 bucati x 3,80 lei Cos de gunoi plastic mic cu capac 3L. 65 bucati x 6,30 lei Plasa tantari latime 1,20 metri 10 metri liniari x 3,30 lei

Număr anunț
DA25961363
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.502 RON
Valoare atribuită
1.502 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.502 RON

din 1.502 RON estimat