Atribuită Cumpărare directă

TEAVA PATRATA 25X25X2 DEBITARE TEAVA PROFILE SUB 50X50MM PLASA SUDATA ZINCATA 1,5X25M BANDA BITUMINOASA TYTAN AL. 10CMX10M MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290 ML CIMENT STRUCTO PLUS 42,5R SAC 40 KG

Număr anunț
DA25982996
Autoritate contractantă
Piete Resita SRL (CUI 18588753)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,90 RON
Valoare atribuită
356,90 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,90 RON

din 356,90 RON estimat