Atribuită
Cumpărare directă
Smartphone; Touchscreen; LTE: Hexa Core; 138,4 x 67,3 x 7,3; GPS; 148 grame; SIM: nano; RAM: 2GB; Flash: 128 GB; Retina IPS LCD; Pixeli: 750 x 1334; nr. culori: 16 M; diagonala: 4,7 inch; bluetooth: v 5.0, A2DP, LE; wireless: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual band, hotspot; NFC: Da; USB: 2.0, reversible connector; Charching: USb Power Delivery 2.0; Qi wirelesscharging; camera: 12 MP, f/1.8, 28mm; autofocus: PDAF; rezolutie video: 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps; selfie camera: 7MP, f/2.2; baterie (mAh): 1821; redare video:MP4, MKV; redare audio:MP3; Senzori: Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer.
- Număr anunț
- DA25966689
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.991 RON
- Valoare atribuită
- 1.991 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.