Atribuită Cumpărare directă

Piese Cat 434F conform oferta 432003 1.BUCSA = 2 BUC; 2. GARNITURA = 2 BUC; 3. SAIBA = 8 BUC; 4. DISC FRANA = 6 BUC; 5. CON RULMENT = 2 BUC; 6. CARCASA RULMENT = 2 BUC; 7. SIMERING = 2 BUC; 8. KIT PLACUTE = 1 BUC; 9. O RING = 2 BUC; 10. O RING = 2 BUC; 11. GARNITURA PINION = 1 BUC; 12. ADITIV PUNTE SPATE = 1 BUC; 13. ULEI, SAE 30, BIDON 20L = 2 BUC; 14. ULEI, HYDO ADV -⁠⁠ 10W = 1 BUC.

Număr anunț
DA25982729
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.140,02 RON
Valoare atribuită
12.140,02 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.140,02 RON

din 12.140,02 RON estimat