Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIT: FILTRU ULEI, ULEI CASTROL 5W40 C3 5L +MANOPERA SERVICE

Număr anunț
DA26022380
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL OLT (CUI 4394854)
Furnizor / câștigător
ALFA EVONIK TEAM SRL (CUI 34897858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,27 RON
Valoare atribuită
172,27 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,27 RON

din 172,27 RON estimat