Atribuită Cumpărare directă

Caiet A4 80 file dictando Smiley Herlitz 240 Caiet A5 48F Patratele Smiley Herlitz 200 Capse 24/6 1000 buc/cutie 300 Agrafe pentru birou 100 buc/cutie 28 mm 300 Capsator 30 coli Stabil Novus negru 10 Lipici solid 21 g fara solvent Herlitz 200 Biblioraft A4 50 mm plastifiat EXTE albastru 30 Biblioraft A4 75 mm plastifiat EXTE albastru 100 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki albastru deschis 4500 Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set Noki 4500 Tus pentru tusiera Kores albastru 30

Număr anunț
DA25996757
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.401 RON
Valoare atribuită
5.401 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.401 RON

din 5.401 RON estimat