Atribuită Cumpărare directă

ID-DiaCell I-II-III - Set trei hematii test native, pentru depistare anticorpi iregulari

Număr anunț
DA25963472
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRASOV (CUI 4384095)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
24327000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.308 RON
Valoare atribuită
1.308 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.308 RON

din 1.308 RON estimat