Atribuită Cumpărare directă

Servicii profesionale de curatenie si igienizare a locatiilor unde se desfasoara cursurile de formare profesionala de nivelul III - 720 ore , constand din : intretinerea zilnica a salilor de curs, holurilor, igienizarea grupurilor sanitare - aspirare/spalare pardoseli, curatare birouri si accesorii birotica, curatare si dezinfectare grupuri sanitare, utilizand aparatura profesionala Karcher si solutii dedicate tipului de suprafata existent, in conformitate cu normele UE.Asiguram 1 operator curatenie cu program 2h/zi.Materialele consumabile (sapun lichid,prosoape hartie,hartie igienica, saci menajeri), sunt asigurate de Deverra Top SRL

Număr anunț
DA26005621
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
Furnizor / câștigător
DEVERRA TOP SRL (CUI 35190692)
Cod CPV
90900000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat