Atribuită
Cumpărare directă
RAR BISTRITA NASAUD ( 568/09.06.2020 ) : INFORMATII TEHNICE: Capacitate de găurire Ø în oţel/lemn13/38 mm Turaţie de mers în gol - treapta 10 - 600 rpm Turaţie de mers în gol - treapta 20 - 1900 rpm Moment de rotație - înalt62 NmMoment de rotație - scăzut36 Nm Nivel presiune acustică75 dB(A )Nivel vibrații2.5 m/s² Greutate (EPTA) (kg)1.8 kg
- Număr anunț
- DA25970936
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.007,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.007,56 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.