Atribuită Cumpărare directă

Mufa G 2 - 4bc, 6.8900lei; Robinet Bila 2 - 4bc, 86.5550lei; Furtun Refulare D35 - 2ml, 42.0150lei; Solutie Spalat Parbriz Vara Antiinsecte 5L 397049 - 2bc, 3.7800lei; Gresor M8 Cu Cot - 10bc, 0.6720lei; Gresor M8 - 10bc, 1.3450lei; Aditiv AdBlue 10l - 2bc, 25.2100lei; Masca De Sudura Automata GF-0740 - 1bc, 84.8500lei; Trusa Tubulare 120 buc YT-38801 - 1bc, 389.5000lei; Duza Reglabila Alama 0500117 - 2bc, 14.7050lei; Simering 60x80x10 - 9bc, 3.5289lei; Galeata Cauciucata 16l Ro-bp29436a- 2bc, 6.4700lei; Galeata Cauciucata 20 l Romprofix bp29434a - 2bc, 8.4850lei; Bidinea Fir Pvc 178x80mm LT09678 - 4bc, 8.1525lei; Montagekit 350 Ml Constr.Bison - 1bc, 15.6300lei; Var Hidratat 20kg(60sac/pal) - 15bc, 9.6640lei; Ciment Holcim 20kg(80saci/palet) BM 42.5N - 3saci, 10.0833lei; Otel Patrat 10x10 - 3ml, 2.8567lei; Balamale Sudabile Cu Umar 102414 120A - 16bc, 6.3869lei; Galeata Cauciucata 16l Ro-bp29436a - 1bc, 6.4700lei; Galeata Cauciucata 20 l Romprofix bp29434a - 1bc, 8.4900lei; Cutie Scule Ro-35725 - 1bc, 83.1900lei; Supapa DN20 G 3/4 FI Tip Piston - 1bc, 360.0000lei; Reductie M24-3/4 - 2bc, 15.2100lei; Saiba Metal+Cauciuc G3/4 27,05X34,93 - 2bc, 3.0250lei;

Număr anunț
DA25990218
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.927,23 RON
Valoare atribuită
1.927,23 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.927,23 RON

din 1.927,23 RON estimat