Atribuită Cumpărare directă

JALUZELE VETICALE BLACK OUT se livreaza la dimensiunile solicitate in Municipiul Cluj Napoca si comunele limitrofe masuratorile si montajul sunt incluse in pret.

Număr anunț
DA25999981
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39500000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,50 RON
Valoare atribuită
882,50 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,50 RON

din 882,50 RON estimat