Atribuită
Cumpărare directă
Masina de gaurit insurubat cu acumulator MAKITA, asigura un control excelent si manevrabilitate ridicata. Mandrina cu un singur inel asigura strângerea/desfacerea bitilor cu o singura mâna. Mânerul ergonomic, cauciucat, asigura o prindere confortabila si mai mult control limitând oboseala si durerea mâinii; Constructia metalica asigura durabilitate ridicata a transmisiei protejând împotriva prafului. Tensiune acumulator: 18 V Capacitate acumulator: 3.0 Ah Tip acumulator: Li-Ion Turatie: Reglabila Trepte de viteza: 2 Turatie: treapta I: 0 – 400 / treapta II: 0 – 1.300 rot/min Diametru max. gaurire otel: 13 mm Diametru max. gaurire lemn: 65 mm Moment max. de rotatie: 42 Nm Domeniu de prindere mandrina: 1.5 - 13 mm Greutate: 1.60 kg
- Număr anunț
- DA25975153
- Autoritate contractantă
- SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
- Furnizor / câștigător
- GRUP EDELWEISS SRL (CUI 13203708)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.080 RON
- Valoare atribuită
- 2.080 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.