Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA: USA PRESTIGE 1 LUX 68 NUC MAT 88x200 DR - 3 Buc

Număr anunț
DA25968517
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44221200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.173,95 RON
Valoare atribuită
3.173,95 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.173,95 RON

din 3.173,95 RON estimat