Atribuită
Cumpărare directă
NVR 8 canale – suportă camere de maxim 8MP, compresie H.265/ H264, maxim 80Mbps,1 intrare &1 ieșire audio, RCA, 8 porturi PoE ( IEEE802.3at/af), 1 port RJ-45 ( 10/100/ 1000 Mbps), declanșare la înregistrare, PTZ, TUR, Video Push, Snapshot și Screen Tips, detecție la mișcare, zone: 396( 22x18), 1x SATA, 2 x USB 2.0, alimentare DC48V/2A, ONVIF 2.4, SDK, CGI.
- Număr anunț
- DA25988254
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500,37 RON
- Valoare atribuită
- 500,37 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.