Atribuită Cumpărare directă

3cutiix12fire BX1017 Fir acid poliglicolic, 2/0, L=100cm Ambalare: 1 fir/plic, 12 plicuri/cutie 4cutiix12fire BX135 Fir multifilament acid poliglicolic 3/0, L=75cm ac 20mm, 1/2 cerc rotund B.O. iulie 9500

Număr anunț
DA25976321
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592,20 RON
Valoare atribuită
592,20 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

592,20 RON

din 592,20 RON estimat