Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE BURETE VASE 10/SET STELLA-10 *3.22 LABVEYA MICROFIBRA GEAMUSRI 3*4.45 MATURI PLASTIC EUROPA 2*3.69 MOP UNIVERSAL MICROFIBRA 4*10.40 SACI MENAJ 35L /15BUC LDPE 100*2.45 SERVETELE MASA 1STR25*25 20*0.95 RAID INSECTICID 4*10.36 FARAS CU COADA 2*2.65 ODORIZANT WC PICATURI EFEKT250ML-2*19.45
- Număr anunț
- DA25968385
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- DELUXE MARIACRIS 2M SRL (CUI 31936618)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444,17 RON
- Valoare atribuită
- 444,17 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.