Atribuită Cumpărare directă

Covor tactil nevazatori conform oferta 16815/15.07/2020

Număr anunț
DA25984848
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.060 RON
Valoare atribuită
3.060 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.060 RON

din 3.060 RON estimat