Atribuită Cumpărare directă

Reparatie litere volumetrice 3D, 11 buc. - Pret unitar: 283 RON + TVA ce consta in demontare, reparatie, aplicare autocolant albastru, montare litere conform specificatii tehnice si oferta.

Număr anunț
DA25967517
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI 12039551)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.113 RON
Valoare atribuită
3.113 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.113 RON

din 3.113 RON estimat