Atribuită Cumpărare directă

PIESE NECESARE -GARNITURA COT EVACUARE GAZE-1X42.02 LEI -RACORD FLEXIBIL EVACUARE GAZE-1X415.65 LEI -SURUB-1X10.08 LEI TOTAL PIESE:467.75 LEI TOTAL MANOPERA:412.65 LEI

Număr anunț
DA26001467
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI 25064565)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,40 RON
Valoare atribuită
880,40 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,40 RON

din 880,40 RON estimat