Atribuită Cumpărare directă

Stick 64GB memorie USB flash Kingston Flashdrive 64 GB DT microDuo USB 3.0 micro&USB OTG PN: DTDUO3/64GB MEMORIE USB 3.0 - DTDUO3/64GB MEMORIE USB 3.0, microUSB 3.0 KINGSTON 64 GB, profil mic, OTG, argintiu & negru, carcasa metalic & plastic „DataTraveler” „DTDUO3/64GB” SKU: DTDUO3/64GB EAN: 740617230833 Categorii: Memorii USB, Memorii USB Producator: KINGSTON Garantie: 60 luni Informații suplimentare Capacitate (GB) 64 GB Interfata USB 3.0 / microUSB 3.0 Tip memorie profil mic OTG Criptare hardware nu Rata de transfer la citire (MB/s) 80 MB/s Rata de transfer la scriere (MB/s) 15 MB/s Culoare argintiu & negru Material metalic & plastic Link producător: https://www.kingston.com/en/usb/personal_business/DTDUO3 Transport gratuit pentru minim 3 buc, sau o comanda cumulata de minim 300 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. asd36l ry39l cf.ref. 102/ depozite

Număr anunț
DA25990266
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30234600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,30 RON
Valoare atribuită
277,30 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,30 RON

din 277,30 RON estimat