Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de proiectare includ: -intocmirea regulamentului general de urbanism si a planului urbanistic general, parte scrisa si desenata. -intocmirea documentatiei pentru obtinerea avizului O.C.P.I. Dolj. -intocmirea documentatiei pentru obtinerea avizului Agentiei pentru Protectia Mediului Dolj, fara a include intocmirea studiilor/raportului de evaluare a impactului asupra mediului daca este solicitat
- Număr anunț
- DA25974165
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALOPAR( CONSILIUL LOCAL CALOPAR) (CUI 4554181)
- Furnizor / câștigător
- GIURGIULESCU PROIECT SRL (CUI 22401917)
- Cod CPV
- 71410000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.000 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.